Domů

Aktivní filtry

78 990,00 Kč

Luxusní sedací souprava Laverno je ideálním řešením pro příznivce moderního stylu. Nechybí minibar s pultíkem a elektrická zásuvka 220 V. Pohovku nabízíme pouze v této barevné variantě látky a kůže. Teď už jen zbývá si vybrat na které straně budete mít pohodlný otoman. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

42 490,00 Kč

Rohová sedací souprava Butler  je pohodlný nábytek, který Vás překvapí hlavně svými rozměry. I přesto, že se řadí do kategorie menších sedaček, splňuje požadavky na funkci spaní. Součástí je i úložný prostor, kterého není v malém bytě nikdy dost. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

62 990,00 Kč

Elegantní, technicky vybavená souprava GREY je snem moderního člověka. Už nemusíte hledat nabíječku k Vašemu telefonu! Stačí jednoduše připojit k zabudovanému USB portu v madle sedačky. Pohodlné je i elektricky ovládané polohování sedáku. Nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor a funkce spaní je samozřejmostí. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba...

50 890,00 Kč

Moderní sedací souprava Genesis je elegantním řešením Vašeho interiéru. Obsahuje vše co od své sedačky potřebujete - sklopné opěrky hlavy, úložný prostor a funkci spaní. Model určený pro fanoušky moderních jednoduchých tvarů hledajících nábytek do prostorného obývacího pokoje. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

62 190,00 Kč

Rohová sedací souprava Sultan je krásný a funkční nábytek, který dokonale zapadá do moderních interiérů. U tohoto modelu jsou samozřejmostí nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor a funkce spaní. Svojí velikostí se řadí do střední třídy rohových souprav. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

47 090,00 Kč

Luxusní souprava Alabama je díky speciální vnitřní silikonové výplni jedna z nejpohodlnějších sestav. Jemná kvalitní italská kůže a masivní dřevo zaručí dlouhou životnost této celokožené sestavy. Tato sedací souprava patří mezi cenově výhodné koupě. Nabízená sestava se skládá z 3místné pohovky, která navíc disponuje funkcí spaní a dvěma křesly. Doba...