Luxusní sedací soupravy

Luxusní sedací soupravy - pohovky, rohové soupravy, křesla.

Aktivní filtry

134 690,00 Kč

Luxusní pohovka Ayla Vám nabídne takový komfort, že z ní už nebudete chtít vstát. Elektrickou funkci relax zde najdete hned třikrát a samozřejmě nechybí minibar s pultíkem a elektrická zásuvka 220 V. Teď už jen zbývá si vybrat mezi látkou a kůží a na které straně budete mít pohodlný otoman. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

42 490,00 Kč

Rohová sedací souprava Butler  je pohodlný nábytek, který Vás překvapí hlavně svými rozměry. I přesto, že se řadí do kategorie menších sedaček, splňuje požadavky na funkci spaní. Součástí je i úložný prostor, kterého není v malém bytě nikdy dost. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

9 790,00 Kč

Jednoduché, ale velmi pohodlné křeslo Jane může být vyrobeno z kvalitní hovězí kůže a nebo z čalounické látky se speciální povrchovou úpravou AQUACLEAN. Samozřejmostí jsou nohy z kvalitního dubového dřeva. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

50 890,00 Kč

Moderní sedací souprava Genesis je elegantním řešením Vašeho interiéru. Obsahuje vše co od své sedačky potřebujete - sklopné opěrky hlavy, úložný prostor a funkci spaní. Model určený pro fanoušky moderních jednoduchých tvarů hledajících nábytek do prostorného obývacího pokoje. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

62 990,00 Kč

Elegantní, technicky vybavená souprava GREY je snem moderního člověka. Už nemusíte hledat nabíječku k Vašemu telefonu! Stačí jednoduše připojit k zabudovanému USB portu v madle sedačky. Pohodlné je i elektricky ovládané polohování sedáku. Nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor a funkce spaní je samozřejmostí. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba...

39 890,00 Kč

Jednoduchá dvoumetrová pohovka Lectus, která má opěradla a sedáky vyrobeny z nedeformovatelné polyuretanové pěny pro pohodlné sezení. Výhodou této pohovky je italský systém funkce spaní. Ideálně se hodí do hotelových pokojů. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

57 290,00 Kč

Tato rohová souprava je skvělým řešením do každého obývacího pokoje, kde Vám díky nastavitelným opěrkám hlavy umožní  mimořádně příjemný odpočinek. Je vynikající volbou pro lidi, kteří preferují moderní design s funkčností. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

78 990,00 Kč

Luxusní sedací souprava Laverno je ideálním řešením pro příznivce moderního stylu. Nechybí minibar s pultíkem a elektrická zásuvka 220 V. Pohovku nabízíme pouze v této barevné variantě látky a kůže. Teď už jen zbývá si vybrat na které straně budete mít pohodlný otoman. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

55 790,00 Kč

Kompletní kožená sestava Marco se skládá z pohodlné 3místné pohovky se dvěma křesly. Pohovku je možné rozložit na funkci spaní pro příležitostné návštěvy a křesla jsou manuálně polohovatelná. Tento nábytek je vyroben z hovězí kůže Hermes Cognac. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.