Rohové soupravy

Rohové soupravy - Luxusní sedací soupravy

Aktivní filtry

134 690,00 Kč

Luxusní pohovka Ayla Vám nabídne takový komfort, že z ní už nebudete chtít vstát. Elektrickou funkci relax zde najdete hned třikrát a samozřejmě nechybí minibar s pultíkem a elektrická zásuvka 220 V. Teď už jen zbývá si vybrat mezi látkou a kůží a na které straně budete mít pohodlný otoman. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

42 490,00 Kč

Rohová sedací souprava Butler  je pohodlný nábytek, který Vás překvapí hlavně svými rozměry. I přesto, že se řadí do kategorie menších sedaček, splňuje požadavky na funkci spaní. Součástí je i úložný prostor, kterého není v malém bytě nikdy dost. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

50 890,00 Kč

Moderní sedací souprava Genesis je elegantním řešením Vašeho interiéru. Obsahuje vše co od své sedačky potřebujete - sklopné opěrky hlavy, úložný prostor a funkci spaní. Model určený pro fanoušky moderních jednoduchých tvarů hledajících nábytek do prostorného obývacího pokoje. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

62 990,00 Kč

Elegantní, technicky vybavená souprava GREY je snem moderního člověka. Už nemusíte hledat nabíječku k Vašemu telefonu! Stačí jednoduše připojit k zabudovanému USB portu v madle sedačky. Pohodlné je i elektricky ovládané polohování sedáku. Nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor a funkce spaní je samozřejmostí. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba...

57 290,00 Kč

Tato rohová souprava je skvělým řešením do každého obývacího pokoje, kde Vám díky nastavitelným opěrkám hlavy umožní  mimořádně příjemný odpočinek. Je vynikající volbou pro lidi, kteří preferují moderní design s funkčností. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

78 990,00 Kč

Luxusní sedací souprava Laverno je ideálním řešením pro příznivce moderního stylu. Nechybí minibar s pultíkem a elektrická zásuvka 220 V. Pohovku nabízíme pouze v této barevné variantě látky a kůže. Teď už jen zbývá si vybrat na které straně budete mít pohodlný otoman. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.

62 190,00 Kč

Rohová sedací souprava Sultan je krásný a funkční nábytek, který dokonale zapadá do moderních interiérů. U tohoto modelu jsou samozřejmostí nastavitelné opěrky hlavy, úložný prostor a funkce spaní. Svojí velikostí se řadí do střední třídy rohových souprav. + dárek k nákupu koženého výrobku Doba dodání 5 - 8 týdnů.