DOKONA CZ 

 Luxusní sedací soupravy, pohovky, křesla, židle i postele u nás najdete v elegantním a hlavně kvalitním provedení. Sofistikovaný Chesterfield, moderní sedací sestavy, ale i praktické sedačky Easy Home pro každou domácnost.

Vážení zákazníci, vítejte v našem online obchodě. Nabízíme čalouněný nábytek vynikající kvality. Jedná se o produkty, které se vyznačují jedinečným a zajímavým designem a také odolností. Široký výběr nábytku a jeho vysoká funkčnost zaručují, že zde najdete prvky, které se ideálně hodí pro potřeby všech členů domácnosti.

Pohovky jsou vybaveny pohodlnými opěradly přizpůsobenými tvaru zad, díky čemuž mohou páteř a svaly dokonale odpočívat. V sedadlech jsou pružiny Bonell a vysoce odolná polyuretanová pěna.

Kromě atraktivního vzhledu náš nábytek splňuje mnoho funkcí diktovaných dynamicky se měnícím životním stylem zákazníka – mechanické či elektrické polohování, nastavitelné opěrky hlavy, zabudované USB, různé možnosti funkce spaní, …

Čalounění je z exkluzivní přírodní kůže, vyrobené v Itálii (firma Kosmopell, Arzignano, Italy), jsou velmi odolné a jemné na dotek. Vybírat můžete z různých odstínů kůže, ale i potahových látek z celého světa, které se díky svým specifickým vlastnostem (AQUACLEAN) jednoduše udržují. Nabízíme také jedinečné „diamantové“ modely obohacené o krásné krystaly, které dodají interiéru originální styl.

Moderní technologie a použité materiály jsou bezpečné pro člověka a životní prostředí.

Každý model je k dispozici v různých variantách konfigurace a jen Vy rozhodnete, jak bude vypadat Vaše pohodlí domova … vyberte si svůj ideál!

S radostí Vás také uvítáme v naší provozovně u Jihlavy, kde si můžete některé sedací soupravy prohlédnout i vyzkoušet.

U nás Vám zakoupený nábytek kvalitně zabalíme a bezpečně dovezeme až k Vašemu domu, vše zcela ZDARMA a to po celé ČR!